+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Aktualitātes


Jauns pakalpojums - BARBORA Express
Nav minimālā pasūtījuma summa
 Piegādes maksa: 0,00 EUR
 Piegādes laiks: no plkst.10:00 līdz 20:00
 Piegādes vieta: izvēlētajā MAXIMA veikals
Pirkumu saņemšanas process
1.     Kad esat reģistrējies BARBORA mājas lapā, pievienojiet vajadzīgās preces iepirkumu grozam, izvēlieties pasūtīju saņemšanas punktu un sev ērtāku pasūtījuma saņemšanas laiku, kas ir vispiemērotākais jūsu dzīves vietai. Apmaksājiet pasūtījumu.
2.     Pēc pasūtījuma apmaksas Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu uz savu e-pastu. Tiklīdz jūsu pasūtījums būs gatavas saņemšanai, jūs saņemsiet īsziņu uz norādīto tālruņa numuru. Īsziņā būs tālruņa numurs, uz kuru jāzvana, ierodoties pasūtījuma saņemšanas vietā un pasūtījuma numurs, kas jānosauc veikala darbiniekam.
  1. Ierodoties MAXIMA veikalā, apstājieties pie BARBORA stenda un zvaniet uz īsziņā norādīto tālruņa numuru, lai mēs zinātu, ka esat ieradies, un mēs atnesīsim jūsu pasūtījumu.
Apmaksa
Lai aizsargātu jūs un mūsu darbiniekus, iepirkšanās stacijā nav iespējams veikt skaidras naudas vai kartes maksājumus. Par pirkumu var norēķināties veicot pasūtījumu, izmantojot SEB, Swedbank, Citadele vai DNB interneta banku vai norēķinoties ar VISA/MasterCard kredītkartēm un debetkartēm.
Naudas atmaksa
Ja pasūtījumā nevarat atrast pasūtīto preci – mēs ļoti atvainojamies, komplektēšanas brīdī prece nebija pieejama veikalā. Nauda par nepiegādātajām precēm automātiski tiks atgriezta jūsu bankas kontā 5 darba dienu laikā.
Biežāk uzdotie jautājumi
Visus biežāk uzdotos jautājumus var atrast šeit.