+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

PALDIES kartes un Uzņēmumu kartes noteikumi


Lojalitātes kartes PALDIES noteikumi

 • Reģistrējoties interneta veikalā BARBORA, Jūs varat arī reģistrēt savu PALDIES karti. Jūs to varat izdarīt šeit
 • Ieejot savā personīgajā PALDIES  kartes kontā, Jūs atradīsiet savus individuālos piedāvājumus un to izmantošanas nosacījumus, no kuriem lielāko daļu varat izmantot arī iepērkoties interneta veikalā BARBORA.
 • PALDIES kartes individuālie piedāvājumi sāk darboties (gan BARBORA, gan MAXIMA veikalos) tikai pēc tam, kad būsiet tos aktivizējuši savā PALDIES kartes kontā. Lai to izdarītu, Jums jādodas uz www.MAXIMA.lv un savā PALDIES kartes kontā  jāklikšķina uz pogas "Aktivizēt piedāvājumu". Pēc aktivizēšanas Jūsu PALDIES  kartes individuālie piedāvājumi kļūst pieejami lietošanai arī interneta veikalā BARBORA vidēji stundas laikā. Kad PALDIES kartes individuālie piedāvājumi ir aktivizēti un pieejami Jūsu BARBORA profilā, produkti tiek automātiski marķēti ar īpašu atpazīšanas zīmi un Jūs redzat cenu ar atlaidi Jūsu BARBORA profilā.
 • PALDIES kartes individuālo piedāvājumu derīguma termiņš ir norādīts produkta informācijā.
 • Atlaides, kas piešķirtas saskaņā ar PALDIES kartes individuālajiem piedāvājumiem nesummējas ar citām atlaidēm. Ja kādai precei jau ir akcijas cena BARBORA pārtikas interneta veikalā, tad darbosies tikai šī atlaide. Piemērs: ja pirms PALDIES kartes individuālo piedāvājumu aktivizēšanas, BARBORA pārtikas interneta veikalā precei “Olas BALTVICO A/M 18gb.” ir piemērota atlaide (standarta cena 2,69 EUR, cena ar atlaidi 1,79 EUR), un PALDIES kartes individuālā piedāvājumā šī produkta cena ir 1,69EUR (atlaide ir aktivizēta), tad klients maksās 1,79EUR, iegādājoties šo preci BARBORA.
 • Akcijas un kampaņas interneta veikalā BARBORA var atšķirties no akcijām, kas ir aktīvas MAXIMA lielveikalos. Iepērkoties interneta veikalā BARBORA, Jums ir spēkā tā cena, kuru redzat BARBORA pirkuma grozā.
 • Lai iegūtu sīkāku informāciju par PALDIES kartes individuālajiem piedāvājumiem, lūdzu, apmeklējiet vietni www.maxima.lv vai zvaniet pa tālruni 8 000 2020.


Uzņēmumu kartes lietošanas noteikumi

 • Par UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmas dalībnieku (turpmāk tekstā – Klients) var kļūt juridiskas personas un citi tiesību subjekti, izņemot fiziskas personas. UZŅĒMUMU karti atļauts noformēt Klienta pilnvarotajam pārstāvim preču iegādes mazumtirdzniecībā gala patēriņam. “MAXIMA Latvija” SIA neaktivizē UZŅĒMUMU karti saviem tiešajiem konkurentiem. UZŅĒMUMU karti var noformēt jebkurā MAXIMA veikalā Latvijā kasē. Ja obligāti aizpildāmie anketas lauki aizpildīti nekorekti, “MAXIMA Latvija” SIA ir tiesības neaktivizēt vai jebkurā brīdī, bez iepriekšēja brīdinājuma, apturēt Klienta kartes darbību līdz trūkumu novēršanai. UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmas un lietošanas noteikumi ir spēkā visos MAXIMA veikalos un www.BARBORA.LV mājas lapā .
 • UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmas dalībnieks – Klients. UZŅĒMUMU karte tiek aktivizēta 7 dienu laikā pēc aizpildītas anketas saņemšanas. Klients saņem apstiprinājumu par UZŅĒMUMU kartes aktivizēšanu uz anketā norādīto e-pasta adresi vai mobilā tālruņa pieslēguma numuru.
 • Klients var noformēt tikai vienu UZŅĒMUMU karti. Piereģistrēt UZŅĒMUMU karti var BARBORA.LV sadaļā “Mani dati”, “Mana PALDIES karte”. Šajā sadaļā varat pievienot UZŅĒMUMU karti. Ja Jums jau ir pievienota PALDIES karte, bet vēlaties pievienot UZŅĒMUMU karti, izdzēsiet pievienoto PALDIES karti un pievienojies UZŅĒMUMU karti.
 • Ar UZŅĒMUMU karti Jūs saņemsiet PALDIES kartes īpašniekiem paredzētās īpašās atlaides (izņemot PALDIES interneta kontā www.maxima.lv/paldies aktivizētās atlaides).
 • UZŅĒMUMU karte nodrošina tūlītēju 5% atlaidi. Atlaides nesummējas.
 • Par katru pirkumu virs 1EUR Klients uzkrāj MAXIMA naudu 1% apmērā no pirkuma summas. 1 MAXIMA nauda = 0,01 € .
 • Pievienojot UZŅĒMUMU karti savam BARBORA.LV kontam, automātiski nesaņemsiet pavadzīmes, saskaņotos rēķinus ar iekļautiem uzņēmuma rekvizītiem. Lai pavadzīmē un saskaņotajā rēķinā būtu iekļauti uzņēmuma rekvizīti, tie ir jāievada pirms pasūtījuma apmaksas, izvēloties apmaksāt pasūtījumu kā “juridiska persona”.
 • Pārdevējs ir tiesīgs vienpusēji grozīt UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmas un lietošanas noteikumus pēc saviem ieskatiem, izvietojot jaunos noteikumus vietnē www.maxima.lv, ne vēlāk kā 7 dienas pirms noteikumu stāšanās spēkā. “MAXIMA Latvija” SIA ir tiesīgs vienpusēji pārtraukt Klienta dalību UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmā par to informējot Klientu 7 dienas iepriekš uz anketā norādīto e-pasta adresi vai mobilā tālruņa pieslēguma numuru. Pēc programmas pārtraukšanas Klienta noformēta UZŅĒMUMU karte automātiski tiek bloķēta, uzkrātā MAXIMA nauda netiek atgriezta Klienta dati tiek dzēsti.
 • UZŅĒMUMU kartes derīguma termiņš ir norādīts uz kartes. Pēc derīguma termiņa beigām veco UZŅĒMUMU karti var samainīt pret jaunu 3 mēnešu laikā jebkurā MAXIMA veikalā Latvijā bez maksas, aizpildot pieteikuma anketu un iesniegumu par uzkrātās MAXIMA naudas pārskaitīšanu no vecas kartes uz jauno. Jaunā karte tiks aktivizēta un uzkrātā MAXIMA nauda tiks pārskaitīta jaunajā kartē 7 dienu laikā kopš brīža, kad iesniegums saņemts “MAXIMA Latvija” SIA. Pēc MAXIMA naudas pārskaitīšanas iepriekšējā UZŅĒMUMU karte uzreiz tiek bloķēta.
 • Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no dalības MAXIMA UZŅĒMUMU kartes lojalitātes programmā, iesniedzot “MAXIMA Latvija” SIA rakstisku iesniegumu. Pēc iesnieguma saņemšanas visi uzņēmuma iesniegtie dati un uzkrātā MAXIMA nauda tiks dzēsta. TŪLĪTĒJA 5% ATLAIDE.
 • Tūlītēja 5% atlaide netiek piešķirta par: dāvanu karšu, alkoholisko dzērienu, tabakas izstrādājumu; mākslīgo maisījumu zīdaiņiem un mākslīgo papildu ēdināšanas maisījumu zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam; ekoloģisko mākslīgo maisījumu zīdaiņiem un mākslīgo papildu ēdināšanas maisījumu zīdaiņiem; trešo personu sniegto pakalpojumu (priekšapmaksas karšu, TV aktivizēšanas kodu, biļešu, rēķinu, apdrošināšanas, foto,kopēšanas un tml.) pirkumiem un to komisijas maksām.