+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Biežāk uzdotie jautājumi


Kā iepirkties interneta veikalā BARBORA

Produktu pasūtīšana

 • Kā iegādāties 1+1 akcijas preces?

  Lai saņemtu 1+1 akcijas produktus pēc akcijas nosacījumiem, nepieciešams grozā ievietot divus vienādu produktus, gala cena būs līdzvērtīga vienas vienības cenai, taču piegādes brīdī Jūs saņemsiet divas vienības. 

 • Kas ir "Aptuvenā summa"?

  Aptuveno cenu veido tie sveramie produkti, piemēram, gaļa, dārzeņi un augļi, kas atrodas Jūsu iepirkuma grozā un kuriem nav iespējams nodrošināt precīzu norādīto svaru. Piemēram: 500g apelsīnu ir aptuveni 3 vidēja izmēra apelsīni, taču katrs apelsīns atšķiras no cita un tāpēc ir ļoti grūti piegādāt precīzi pasūtīto 500g apelsīnu, nesagriežot kādu no apelsīniem uz pusēm. Līdz ar to Jūs varat nesaņemt pasūtītos 500 gramus, bet, piemēram, 450 gramus vai 570 gramus. Ja ir samaksāts par lielāku svaru nekā piegādāts, starpība piecu darba dienu laikā tiks atgriezta kontā, no kura Jūs veicāt pirkuma apmaksu. Ja ir samaksāts par mazāku svaru nekā piegādāts, starpība nav jāapmaksā.

 • Vai ir iespējams pievienot papildus preces jau veiktam pasūtījumam?

  Noteiktā laika periodā Jūs varat pievienot papildu preces jau apmaksātam pasūtījumam. Iespēja papildināt pasūtījumu parādīsies lapas labajā augšējajā stūrī, kā arī sadaļā "Mani dati" -> "Pirkumu vēsture".

  Ja Jūs neredzat nevienu no šiem uzrakstiem, tas nozīmē, ka pasūtījuma izpildīšana ir sākusies, un tad papildu preces pievienot vairs nav iespējams.

  Izvēloties iespēju papildināt jau veikto pasūtījumu, Jums būs 15 minūtes, lai pievienotu Jūs interesējušos produktus.

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  - Papildinot pasūtījumu, nav noteikts minimālais pasūtījuma apjoms un papildināšanas reižu skaits tik ilgi, kamēr status nav mainījies uz "Komplektēšana".

  - Par papildu produktiem Jūs varat samaksāt tāpat kā par galveno pasūtījumu, kuru papildināt

  - Papildu produkti tiks piegādāti tajā pašā laikā un tajā pašā adresē, kurā ir noformēts galvenais pasūtījums. Jums nav atļauts labot galvenā pasūtījuma datumu, laiku vai adresi.

  - Papildināto grozu Jūs varat apmaksāt ar Swedbank internetbanku vai maksājuma kartēm.

 • Vai varu pasūtīt sveramo preci, piemēram, banānus pēc skaita (vienībās)?

  Nē, šadas iespējas pagaidām nav.

 • Kas ir saglabātie grozi un kā tos varu izmantot?

  Jūsu ērtībām, mēs piedāvājam Jums izveidot savus saglabātos grozus, kuros, piemēram, ievietot preces, kuras pasūtat visbiežāk. Saglabāto grozu skaits ir neierobežots: Jūs varat izveodot saglabāto grozu ikdienas pirkumiem, ģimenes vakariņām vai kādam īpašam notikumam! Tiem, kuri būs izveidojuši saglabāto grozu nebūs katru iepirkšanās reizi jāpievieno nepieciešamie produkti pa vienam. Atverot savu saglabāto grozu, Jūs varēsiet viegli to atjaunināt un pielāgot konkrētajam iepirkšanās gadījumam. Iedomājieties lielveikalu, kas pirms Jūsu ierašanās jau būtu savācis visus vajadzīgos produktus! Ļoti līdzīgu iespēju nodrošina mūsu rīks "Manas preces".

  Jūs varat apskatīt papildu informāciju par saglabātajiem groziņiem, kuros ir Jūsu iecienītie produkti, šeit.

Pasūtījuma piegāde

BARBORA Express pasūtījumu saņemšana

Produktu atgriešana un naudas atmaksa

BARBORA sortiments

Akcijas kampaņas interneta veikalā BARBORA

Atlaižu kuponi

 • Kāda ir minimālā summa, par kuru jāiepērkas, lai varētu izmantot atlaidi, kuru sniedz kupons?

  Kupona atlaide tiek piemērota pasūtījumam, kura summa ir vienāda ar minimala groza summu plus atlaižu kupona vērtība. Piemēram, ja jūsu atlaides kupona vērtība ir 3 eiro, Jums jāizvēlas produkti vismaz 22,99 eiro apmērā (t.i., minimālā groza summa (19.99EUR) plus atlaižu kupona vērtība), lai varētu izmantot atlaidi. 

 • Vai varu izmantot 2 kuponus vienlaicīgi?

  Vienam pasūtījumam varat izmantot vienu atlaižu kuponu.

 • Kur ir jāievada atlaižu kupona kods, lai saņemtu atlaidi?

  Pēc tam, kad esat ielicis grozā visas preces, kuras vēlaties pasūtīt, nospiediet "PIRKT" un Jūs redzēsiet visu produktu sarakstu. Saraksta apakšā redzēsiet sadaļu "Atlaides kods", kurā Jums ir jāievada atlaižu kupona kods un jānospiež "AKTIVIZĒT"

 • Kādi ir atlaižu kupona izmantošanas noteikumi?
  1. Atlaides kupons ir pieejams tikai reģistrētiem interneta veikala BARBORA lietotājiem.

  2. Atlaižu kuponus var iegūt drukātajos medijos, saņemt e-pastā vai SMS, kā arī kampaņās interneta vidē .

  3. Atlaižu kuponu norādīto kodu var izmantot tikai vienreiz un tikai iepērkoties interneta veikalā BARBORA.

  4. Atlaižu kupona norādītā atlaide netiek piemērota minimālajam grozam.

  5. Atlaides kuponi netiek apmainīti pret naudu.

  6. Aizliegts pārdot atlaižu kuponus.

  7. Atlaižu kuponi ir derīgi līdz norādītajam datumam. Atlaižu kuponi ar derīguma termiņa beigu datumu netiek apmainīti pret produktiem, kas tiek pārdoti interneta veikalā BARBORA; to derīguma termiņš netiek pagarināts un netiek kompensēts.

  8. Kupona turētājs ir atbildīgs par informācijas drošību.

  9. Visus atlaides kuponus var izmantot, lai samazinātu grozu summu tikai interneta veikalā BARBORA. Atlaides kuponi nesummējas, un citas atlaides, kas tiek piemērotas interneta veikalā BARBORA, neattiecas uz atlaižu kuponiem.

  10. Izmantotie atlaižu kuponi netiek atlīdzināti.

  11. Nederīgi, zaudēti vai citādi bojāti (piemēram, kupona kods ir bojāts un to nevar identificēt), atlaižu kuponi netiek kompensēti, un to derīguma termiņš netiek pagarināts.

  12. Atlaižu kuponi netiek apmainīti pret citiem kuponiem un tos nevar atgriezt.

  13. Ja rodas jautājumi par maksājumu, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums rakstot e-pastu uz: info@barbora.lv

Papildus pakalpojumi, kuru piedāvā BARBORA

 • Ko nozīmē zivs apstrādes pakalpojums?

  Ja esat izvēlējies zivs apstrādes pakalpojumu, tas nozīmē, ka zivs tiks attīrīta no zvīņām, žaunām un zarnām. Lūdzu, atcerieties, ka zivju apstrādes laikā radušies atkritumi parasti ir apmēram 15 - 20 procenti no zivs sākuma svara. Maksājums tiek veikts par kopējo zivju svaru pirms apstrādes. Šis pakalpojums nav pieejams akcijas precēm.

 • Ko nozīmē gaļas malšanas pakalpojums?

  Gaļas malšanas pakalpojums ir pieejams noteiktām svaigās gaļas sveramajām pozīcijām. Jūs varat izvēlēties vēlamo gaļas daļu / veidu un svaru, un tā tiks samalta. Maksājums tiek veikts par kopējo gaļas svaru pirms malšanas.

 • Ko nozīmē gaļas sagriešanas pakalpojums?

  Griešanas serviss ir pieejams noteiktiem sveramajiem gaļas produktiem. Produkti tiek sagriezti, izmantojot īpašu griešanas mašīnu, kas nosaka vismazāko iespējamo šķēles biezumu konkrētajam produktam (no 2 līdz 4 mm). Lūdzu, atcerieties, ka, gatavie gaļas produkti griešanas procesā var drupt vai zaudēt savu formu. Maksājums tiek veikts par produkta svaru pirms sagriešanas. 

UZŅĒMUMU karte

Privātuma politika un sīkdatņu izmantošana

 • Kas ir sīkdatnesi (angl. cookies)?

  Sīkdatne ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasta datne. Ar tās palīdzību serveris var identificēt un atcerēties lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni. 

 • Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

  BARBORA veikalā tiek izmantoti gan būtiskie sīkfaili (nodrošinot tīmekļa vietnes darbību vai atvieglojot vietnes izmantošanu), piemēram, filtrēšanas iestatījumi vai pierakstīšanās atgādinājums, kā arī analītiskās sīkdatnes. BARBORA veikals izmanto Google Analytics sīkfailus. Tie tiek reģistrēti, kad BARBORA veikals izmanto Google Analytics - Google, Inc. (turpmāk tekstā - Google) piedāvāto tīmekļa analīzes pakalpojumu, kas palīdz analizēt, kā tiek izmantota šī vietne. Iepriekš minētie analītikas sīkfaili ļauj mums noteikt un skaitīt apmeklētāju skaitu un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas tīmekļa vietnē tās lietošanas laikā. Tādējādi šo informāciju var izmantot profilēšanas nolūkos. Tas viss palīdz mums uzlabot vietnes darbību, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji atradīs to, ko viņi meklē viegli. Sīkdatnēs saņemtā informācija par šīs vietnes izmantošanu ir standarta informācija par lietotāja iestatījumiem, un Google to pārsūta un glabā  ka anonīmu informāciju par apmeklētāja darbībām. BARBORA veikals neizmantos un neļaus nevienai trešai pusei izmantot statistiskās analīzes rīku, lai izsekotu vai savāktu jebkādu informāciju, kas ļauj identificēt šīs vietnes apmeklētājus. Google var nodot informāciju, ko Google Analytics savākusi trešajām personām, kā to paredz likums, vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Saskaņā ar Google Analytics pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem Google nesaista Jūsu IP adresi ar jebkādu citu Google rīcībā esošu informāciju.

 • Kā var izdzēst sīkdatnes?

  Jūs varat atrast informāciju par to, kā sīkfailus var izdzēst no datora šeit.  Informējam, ka sīkdatņu dzēšana var negatīvi ietekmēt vietnes izmantošanu.

Strīdu izšķiršana ārpus tiesas

 • Informējam, ka katram lietotājam ir iespēja elektroniski iesniegt pretenzijas un risināt radušos situāciju ar interneta veikalu BARBORA, neiesniedzot prasību tiesā. Sīkāka informācija par alternatīvām strīdu izšķiršanas metodēm ir pieejama elektroniskās strīdu izšķiršanas platformas tīmekļa vietnē: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV Pretenzijas par pakalpojumiem, ko piedāvā interneta veikals BARBORA, mēs lūdzam, iesniegt telefoniski zvanot uz t. +371 29712886 vai rakstot uz info@barbora.lv un tikai gadījumā, ja interneta veikalam BARBORA nav izdevies apmierināt Jūsu prasību, izmantojiet augstāk minēto elektronisko strīdu izšķiršanas platformu vai tiesu.